Proces rekrutacyjny w UMED

NAUCZYCIELE AKADEMICCY

JEDNOSTKI WSPARCIA – ADMINISTRACJA I NAUKA

PRAKTYKI I STAŻE

Nauczyciele akademiccy

Interesuje Cię praca w UMED

Dowiedz się o nas więcej! Zapoznaj się z naszą stroną kariery, odwiedź nasz fanpage na FB i sprawdzaj na bieżąco nasze oferty pracy.

Zainteresowała Cię nasza oferta?! Świetnie! Przeczytaj uważnie ogłoszenie i sprawdź, jakie wymagania są niezbędne na tym stanowisku. Widzisz tu miejsce dla siebie? Złóż wymagane dokumenty we właściwym Dziekanacie. Sprawdź ich kompletność, zrób kopię i pamiętaj o oryginałach do wglądu.

Daj się poznać

Zapoznajemy się z każdą aplikacją i starannie dobieramy kandydatów. Kandydatury spełniające wymagania formalne prezentujemy komisjom rekrutacyjnym (Radzie Wydziału/Senatowi).

Wybór/Spotkanie

Komisja rekrutacyjna przeprowadza ocenę kandydatów na podstawie złożonych dokumentów. Członek komisji może zgłosić wniosek o zaproszenie na jej posiedzenie wybranego kandydata, z którym zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna. O wyborze decyduje komisja kierując się doświadczeniem, mobilnością, potencjałem naukowym i kreatywnością kandydatów.

Decyzja

Informację o wyniku rekrutacji, zarówno tę pozytywną, jak i negatywną, otrzymujesz telefonicznie lub mailowo po zakończeniu procesu rekrutacyjnego. Jeżeli to Ciebie wybierzemy, informujemy Cię także o formalnościach związanych z podpisaniem umowy o pracę.

Jesteś jednym z nas!

Nasz proces rekrutacji nie kończy się w momencie złożenia oferty. Równie ważnym etapem jest odpowiednie wprowadzenie do pracy w naszej firmy. W pierwszym tygodniu czeka Cię zapoznanie z zespołem i szkolenie onboardingowe. Tak zaczyna się Twoja kariera w UMED.

* Jeżeli zależy Ci, by proces rekrutacji przebiegał w inny sposób, daj nam znać, a postaramy się uwzględnić Twoje preferencje.
O wyniku procesu rekrutacji staramy się powiadomić wszystkich kandydatów, jeżeli jednak nie dostaniesz od nas odpowiedzi, nie krępuj się i napisz na praca@umed.lodz.pl.

Jednostki wsparcia (administracja i nauka)

Zainteresowała Cię nasza oferta?! Świetnie! Przeczytaj uważnie ogłoszenie i sprawdź, jakie wymagania są niezbędne na tym stanowisku. Widzisz tu miejsce dla siebie? Prześlij do nas aplikacje.

Zapoznajemy się z każdą aplikacją. Dobieramy starannie kandydatów i kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Jeżeli Twoje CV nas zainteresowało, telefonicznie ustalamy odpowiedni termin spotkania.

Spotkanie

W czasie spotkania opowiadamy o szczegółach oferty i badamy Twoje kompetencje, doświadczenie oraz oczekiwania. Narzędzia rekrutacyjne, z których korzystamy to testy, zadania lub kwestionariusze, w zależności od poziomu stanowiska. W rozmowie uczestniczy bezpośredni przełożony/menadżer. Szanujemy Twój czas, dlatego informację zwrotną otrzymujesz w ciągu 2 tygodni niezależnie od decyzji.

Drugie spotkanie lub zadanie

Jeśli pierwsze spotkanie wypadnie pomyślnie zapraszamy Cię na drugie spotkanie z przełożonym lub poprosimy o wykonanie zadania drogą elektroniczną, którego celem jest przybliżenie Ci zadań tego stanowiska pracy. Drugie spotkanie jest opcjonalne.

Decyzja

Informację o wyniku rekrutacji, zarówno tę pozytywną, jak i negatywną, otrzymujesz telefonicznie lub mailowo do 2 tygodni po zakończeniu procesu rekrutacyjnego. Jeżeli to Ciebie wybierzemy, informujemy Cię także o formalnościach związanych z podpisaniem umowy o pracę.

Nasz proces rekrutacji nie kończy się w momencie złożenia oferty. Równie ważnym etapem jest odpowiednie wprowadzenie do pracy w naszej firmie. W pierwszym tygodniu czeka Cię zapoznanie z zespołem i szkolenie onboardingowe. Tak zaczyna się Twoja kariera w UMED.

* Jeżeli zależy Ci, by proces rekrutacji przebiegał w inny sposób, daj nam znać, a postaramy się uwzględnić Twoje preferencje. O wyniku procesu rekrutacji staramy się powiadomić wszystkich kandydatów, jeżeli jednak nie dostaniesz od nas odpowiedzi, nie krępuj się i napisz na praca@umed.lodz.pl.

Praktyki i staże

Interesuje Cię odbycie praktyki / stażu w Umed?

Zdobądź bezcenne doświadczenie w renomowanej Uczelni. Rozpocznij praktyki / staż i rozwiń swoje zawodowe skrzydła z UMED.

Praktyki

Staże

Co daje program?

Możliwość zdobycia wiedzy branżowej oraz doświadczenia zawodowego!

Dla kogo?

Studenci II – V roku i absolwenci
(do 2 lat po studiach)

Dyspozycyjni studenci
i absolwenci

Ile trwa program?

1 – 3 miesiące

Długość ustalana indywidualnie

Jak i kiedy należy aplikować?

Zgłoszenia przyjmujemy w każdym terminie – wystarczy zapytać o możliwość odbycia praktyk w interesującym Cię  obszarze.

Zgłoszenia / zapytania przyjmujemy pod adresem mailowym: praca@umed.lodz.pl

Zapoznajemy się z każdym zgłoszeniem i przekazujemy na Twój adres email informację zwrotną o przebiegu procesu rekrutacyjnego

Oferty staży płatnych i w ramach wolontariatu pojawiają się regularnie na stronie Akademickiego Biura Karier UMED oraz na naszym Facebooku.

Wystarczy wysłać aplikację za pomocą formularza zgłoszeniowego / na adres: praca@umed.lodz.pl

Zapoznajemy się z każdą aplikacją i przekazujemy zwrotną na Twój adres email informację o przebiegu procesu rekrutacyjnego

Czy otrzymasz wynagrodzenie?

Nie.
Praktyki są bezpłatne.

1. Nie. Staż odbywany jest w ramach wolontariatu
2. Tak. Na podstawie umowy cywilnoprawnej

Jak będziemy Cię wspierać?

1. Szkolenie wprowadzające przeprowadzone przez opiekuna
2. Wsparcie doświadczonego opiekuna w całym okresie współpracy

Zyskasz:

1. Doświadczenie zawodowe w jednej z największych uczelni
2. Wiedzę i praktyczne umiejętności w wybranym obszarze
3. Pisemne potwierdzenie udziału w programie

Obowiązki formalne

Umowa pomiędzy szkołą, praktykantem
a UMED

1. Umowa o wolontariat
2. Umowa cywilnoprawna

KONTAKT

Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Al. Tadeusza Kościuszki 4
90-419 Łódź

tel:  797 604 093, 797 604 092